ÚPRAVA POVINNÝCH KONTROL VRHŮ BPB - Klub chovatelů bišonků - původní webové stránky - KCHB - bichon klub - bišonek - boloňský psík - ruská barevná bolonka

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Oznámení o úpravě povinných kontrol vrhů u plemene Ruská barevná bolonka

Výbor klubu jednohlasně rozhodl o úpravě povinných kontrol vrhů u plemene Ruská barevná bolonka. Zrušená je kontrola vrhu pro chovatele, kteří odchovali dva a více vrhů Ruská barevné bolonky – dříve Barevný boloňský psík. Povinná kontrola vrhu se vztahuje na chovatele s prvním vrhem Ruské barevné bolonky. Rozhodnutí nabývá platnosti od 1. ledna 2016. Na základě e-mailu, který zaslala hlavní poradkyně chovu paní Štěpničková místopředsedovi panu Čermákovi k jednání a odsouhlasení na výborové schůzi vyplývá - navrhuji dva pomocné poradce chovu. 

Pro chovatele na Moravě – paní Iveta Nosová, Za Mlýnem 692, 664 10 Pozořice u Brna, tel.: 605 776 221. 
Pro chovatele v Čechách – paní Ladislava Hörzenbergerová, Václava Kovaříka 383, 190 11 Praha 9 – Běchovice, tel.: 737 731 854. 

Návrh byl jednohlasně přijat s tím, že kontrola vrhu u pomocného poradce bude provedena se souhlasem hlavního poradce klubu. Rozhodnutí nabývá platnosti dnem 12. října 2015.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky